Vážení obchodní přátelé,

Firma CUPRO založená již v roce 1988 si Vám dovoluje nabídnout samolepící etikety v nejvyšší možné kvalitě tisku za použití moderních technologií. Jako jedna z mála firem vlastníme kompletní sítotiskový provoz, DTP studio, vysekávací stroje, plotry pro zhotovení malých nákladů a ofsetový stroj HEIDELBER.

Drtivou většinu samolepících etiket vyrábíme za použití sítotiskové technologie, která má pro reklamní použití a tisk na nepapírové materiály své výhody. Použití etiket je vhodné nejen na reklamní a propagační akce, ale rovněž na označování výrobků, strojů a přístrojů atd. Etikety všeho druhu potkáváme dnes prakticky na každém kroku, ale především v reklamě jsou samolepky často používané k prezentaci firmy.

Samolepky zhotovíme dle Vašeho přání v libovolném tvaru a dodáme je v jednotlivých kusech nebo na archu s polovýsekem. Tisk je možno provést na papírové, textilní, polyesterové hliníkové a další folie. Díky moderní technologii vytiskneme barevné odstíny dle vzorníků PANTONE, RAL, MARABU.

Vzhledem k velmi široké nabídce možností zpracování etiket, jsou veškeré ceny kalkulovány na konkrétní

požadavek zákazníka. Zavolejte si na cenu a budete příjemně překvapeni.